Halınız Nasıl Ucuza Yıkanır

 

HAKKIMIZDA
 
 
 
Firmamız 2 ay önce 3 çift çizme,17 metre hortum ve 1 adet mermer silme makinası alarak hizmete başlamıştır. Tüm amacımız siz müşterilemizin halılarını ucuza yıkamaktır. 
kıymanın kilosunun 25 tl olduğu memlekette 10 tl ye sucuk satıldığını görünce bizde bundan esinlenip;nasıl olsa müşteri ucuzu tercih ediyor, nasıl ucuza maledildiğini fazla düşünmüyor diye ucuz halı yıkama işine girdik. misyonumuz ve vizyonumuz çok geniş olup şehrimizdeki tüm halıları çok ucuza yıkamaya söz verdik.

2 ay önce dükkanı açtık ama reklamları «1992 ten beri faaliyetteyiz» yada «20 yıllık tecrübe» şeklinde yapıyoruz yoksa kim halı verir 2 aylık firmaya? 
 
 
UCUZ HALI YIKAMA HALINIZIN DÜŞMANI CEBİNİZİN DOSTU…! 
 
Ucuz yıkama için bizi tercih edin.
 
FARKIMIZ:
 

KAYIT ALTINDA RESMİ BİR FİRMA DEĞİLİZ…!

 

gerçi TEK FARKIMIZ FİYATMIZ deriz ama Pahalı yıkayan yerlerden en önemli farkımız kayıt dışı olmamızdır. Sigortalı adam çalıştırmayız, vergi ödemeyiz, halınızı alırken teslim fişi veya fatura vermeyiz. Hiçbir kurumun denetiminde değiliz. Hatta halı yıkama için olması gereken ruhsatımızda yoktur.

 

 

Halınızı bozulursa, çalınırsa , kaybolursa hakkınızı aramanız asla mümkün değildir.

 

UCUZ HALI YIKAMA HALINIZIN DÜŞMANI CEBİNİZİN DOSTU…!

 

Ucuz yıkama için bizi tercih edin.

 

 

TEKNOLOJİMİZ

 

 

SON TEKNOLOJİ MAKİNELERİMİZLE YIKIYORUZ...!

 

 

Broşürlerimizde son teknoloji dediğimiz resimde gördüğünüz makinedir. Aşağıda yazılı diğer makineleri daha alamadık hem alsakta maliyet yükselteceği için kullanamayız zira o zaman ucuz yıkama yapamayız. (nerde bir makine resmi görsek kopyalayıp broşür yaptırır müşteriyi kandırırız. Hangi biri gelip görecek makine var mı yok mu diye?)

                                                       
                                                          MAKİNA PARKIMIZ

            

HORTUM HALI ISLATMAYA YARAR 17 METRE MEVCUT
ÇİZME HALI YKARKEN GİYERİZ TAM 4 ÇİFT
OTOMATİK YIKAMA MAKİNASI EL AYAK DEYMEDEN HALI YIKAR  BİZDE YOK
TOZ ALMA MAKİNASI HALILARIN TOZUNU ALMAYA YARAR BİZDE YOK
HAV ALMA MAKİNASI HALILARDAKİ HAV VE TÜYLERİ ALIR BİZDE YOK
SU ARITMA YIKAMA SUYUNDAKİ ATIKLARI TEMİZLER BİZDE YOK

 

UCUZ HALI YIKAMA HALINIZIN DÜŞMANI CEBİNİZİN DOSTU…!

 

Ucuz yıkama için bizi tercih edin.ŞAMPUANIMIZ

 

ŞAMPUANIMIZ...!

 

Kaliteli şampuanlar çok pahalı litresi 7 - 8 TL bu şampuanları kullanırsak ucuz fiyatla halı yıkayamayız. Ya 1- 1,5 TL lik ucuz şampuanları kullanırız yada arap sabunu veya asitli bulaşık deterjanlarını kullanırız. Bazen sıcakta ekşiyip koktuğu olur idare edeceksiniz artık.

 

Zararsız leke sökücüler  çok pahalı o yüzden lekeli halılarııza çamaşırsuyunu basar sorunu çözeriz, aynı durum rengi açılmayan halılar için de geçerlidir çamaşırsuyu rengini açar hatta birazda soldurur ama ne yapalım bu paraya yıkayınca iyi şampuan  kullanacak halimiz yok ya...!

 

Hijyen mijyen anlamam yıka dersen yıkarım

 

UCUZ HALI YIKAMA HALINIZIN DÜŞMANI CEBİNİZİN DOSTU…!

 

Ucuz yıkama için bizi tercih edin.YIKAMA YERİMİZ

 

 

YIKAMA YERİMİZ…!

 

hani broşürlerimizde ucuz HALI YIKAMA FABRİKASI yazmıştık ya işte o fabrika dediğimiz yer yukarıda resimde görülen yerdir.Broşürlerimize FABRİKA diye yazdık ama aslında ruhsatımız bile yoktur. FABRİKAMIZDA halıları yere sereriz. çizmelerimizi giyip üstüne çıkarız. ve halıların kirlerini bir birine karıştırarak yıkarız. sakın yanlış anlamayın hijyen konusunda çok titiz davranıyoruz. tuvaletin kapısına terlikler koyduk. personel tuvalete girerken çizmelerini mutlaka çıkarıyor. hijyen vazgeçilmezimizdir. bir yerden ucuz seramik bulduk yakında fabrikanın zeminini bu seramikle döşeyeceğiz. o zaman broşürlerimize ISO 150021 kalite belgesinide yazacağız.

 

 

UCUZ HALI YIKAMA HALINIZIN DÜŞMANI CEBİNİZİN DOSTU…!

 

Ucuz yıkama için bizi tercih edin.
 

 


 

YIKAMA SUYUMUZ

 

Şebeke suyunun m³ fiyatı pahalı olduğu için halı yıkamada kullanamıyoruz. yasak olmasına rağmen denetim olmadığı için sondaj suyu kullanıyoruz. sondaj sularına atık suların karışma tehlikesi var. bazı pahalı yıkayan firmalar sularını analiz ettirip arıtma tesisi kurmuşlar ama biz firma olarak buna gerek görmüyoruz

 

kuyu sularında kireç oranı yüksek olduğu için halılar tahta gibi sert oluyor ama müşteri bunun farkında olmadığı için bizde çok önemsemiyoruz.

UCUZ HALI YIKAMA HALINIZIN DÜŞMANI CEBİNİZİN DOSTU…!

 

Ucuz yıkama için bizi tercih edin.YIKAMA

 

 

Broşürlerimizde son teknoloji makinalar dediğimiz yukarıda gördüğünüz tek makinamızdır. otomatik halı yıkama makinaları 60-70.000 tl olduğu için biz firma olarak resimde görünen mermer silme makinasını tercih ediyoruz. en kral makina 1.500 tl. çin malı olanları ise 600 tl. vizyonu ve misyonu geniş bir firma olarak biz bu kadar yatırıma gerek görmüyoruz. masrafımız olmadığı için pahalı yıkayan firmalardan daha çok kazanıyoruz. birde kurban bayramında dükkanda parayla kurban kestik mi allah bereket versin diyoruz.

 

 

UCUZ HALI YIKAMA HALINIZIN DÜŞMANI CEBİNİZİN DOSTU…!

 

Ucuz yıkama için bizi tercih edin.

BU SAYFAYI UCUZ HALI YIKAMA FİRMALARINA TEPKİ OLARAK HAZIRLAYAN VE TEPKİSİNİ MİZAHİ DUYGULARLA ORTAYA KOYUP MÜŞTERİYİ BİLİNÇLENDİREN ŞÜKRÜ BEYE TEŞEKKÜR EDİYORUZ