Hakkımızda

1991 yılında Nurpak-Halı yıkama servisi olarak hizmete başlayan ve 1997 yılına kadar Kütahya Tavşanlı ilçesinde hizmet veren firmamız 1997 yılından itibaren Motif Temizlik Hizmetleri Ltd.Şti. adı altında Kütahya il merkezinde hizmetlerine devam etmiştir. İlkeli çalışma prensibi,kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı,işine duyduğu saygı ve hizmet verdiği insanlara karşı hep hissettiği sorumluluk bilinci sayesinde kısa sürede hak ettiği yere gelen firmamız özellikle halı yıkama alanında bir marka haline gelmeyi başarmıştır. Önceleri sadece halı yıkama alanında hizmet veren firmamız zaman içinde alt yapısınıda oluşturarak her türlü rutin ve periyodik temizlik hizmetleri, ev-iş yeri temizliği,yerinde halı,çekyat koltuk temizliği,sert zemin bakım başta olmak üzere tüm temizlik alanlarında profesyonel çözümler üretmeye başlamıştır.

DAHA İYİSİNİ değil EN İYİSİNİ sunmak adına profesyonel hizmet anlayışı ile her geçen gün kendini yenilemeyi kendine felsefe edinen firmamız bu gün Türkiyede çok az firmanın sahip olabileceği gelişmiş makina parkı, dalında eğitimli ve deneyimli personeli ile günün 24 saatinde hizmet üretmenin mutluluğunu ve gururunu yaşamaktadır.

Firmamız belli kriterleri taşıyan işletmelerin katılımı ile oluşturulan TÜRKİYE PROFESYONEL HALI TEMİZLEYİCİLER BİRLİĞİ üyesi olup;Kütahya ve Kayseri merkezde hizmetini sürdürmektedir.